środa, 11 grudnia 2024

Zadupia

 Dziś po zadupiach. Trochę zaczęło prószyć ale przestało. 😀







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...