Ja mam patent na gorąc taki, że - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2. Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam i drugą i sobie łeb polewam co kwadrans i jest do wytrzymania 😀
OlaBloga
Zbigniew Kasprzycki - wyprawy rowerowe, głównie po lasach mazowieckich ale i po zakamarkach Warszawy. A tu malutkie "ciut" tras szczegółowo :) http://kasprzycki.eu/Trasy/
piątek, 26 czerwca 2026
czwartek, 25 czerwca 2026
środa, 24 czerwca 2026
wtorek, 23 czerwca 2026
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Gorąc
Ja mam patent na gorąc taki, że - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2. Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...
-
A oto tylko niektóre z moich map. Z ostatnich lat, a jeżdżę 29 😉 - w sumie ok. 360 tys. km. po Mazowszu. A mam od 20 lat dwie endoprot...






























































