środa, 7 maja 2025

Nad Bugiem

 Trochę wiało dziś we środę. . Nad Bugiem.... Kawałeczek. Bo znam go aż hen hen za Wyszków po obu brzegach  😀



























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Takie tam

 Środa rano. Takie tam 😀