Trochę wiało dziś we środę. . Nad Bugiem.... Kawałeczek. Bo znam go aż hen hen za Wyszków po obu brzegach 😀
Zbigniew Kasprzycki - wyprawy rowerowe, głównie po lasach mazowieckich ale i po zakamarkach Warszawy. A tu malutkie "ciut" tras szczegółowo :) http://kasprzycki.eu/Trasy/
środa, 7 maja 2025
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Gorąc
Ja mam patent na gorąc taki, że - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2. Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...
-
A oto tylko niektóre z moich map. Z ostatnich lat, a jeżdżę 29 😉 - w sumie ok. 360 tys. km. po Mazowszu. A mam od 20 lat dwie endoprot...


























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz