środa, 7 maja 2025

Nad Bugiem

 Trochę wiało dziś we środę. . Nad Bugiem.... Kawałeczek. Bo znam go aż hen hen za Wyszków po obu brzegach  😀



























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...