środa, 19 marca 2025

Po wale

 Dawno tu nie byłem. To i się przejechałem 😀














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słupecka

 Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀