sobota, 22 marca 2025

Po Bemowie

 A takie tam dziś pierdolamento po Bemowie... Chciałem zobaczyć jak rurę gazową położyli. No i w ogóle odwiedzić stare śmieci. Musiałem sie jednak wycofać z jedej dróżki koło płotu lotniska. Zarosła okrutnie. Chaszcze i krzaczory. 😀


























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Otwock

 A taka przejażdżka  Gorąc 😀