poniedziałek, 24 marca 2025

Inaczej niż wczoraj

Podobne trochę okolice co wczoraj, ale wróciłem do domu "na piechotę" 😀 I też 4 dychy... Ale pogoda inna 😀


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Otwock

 A taka przejażdżka  Gorąc 😀