sobota, 15 marca 2025

Błocko

 Trochę błocka było, nie powiem 😀














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słupecka

 Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀