piątek, 13 grudnia 2024

Mrozek.

13 Grudnia nie spałem do południa. Ładny dzionek jak i wczoraj, dziś lekki mrozek, ale w lesie było bezwietrznie i super. Se parę godzin pojeździłem. Okolice Dąbkowizny, Radzymina, Beniaminowa, Ryni ....













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...