wtorek, 17 września 2024

Na czołgi

 Ludzie tu jeżdżą na grzyby, A ja na czołgi. Ale dziś nie znalazłem żadnego prawdziwka. Tylko przerośniętego muchomora "czołgowego". Ale lubię tę spacerową traskę





















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...