piątek, 23 sierpnia 2024

Utrata - stare tory kolejki

 Po starych torach kolejki. Nie byłem z 10 lat. Ale zarosło. Zadupia jak się patrzy, piękne 👶. Utrata.















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słupecka

 Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀