Po starych torach kolejki. Nie byłem z 10 lat. Ale zarosło. Zadupia jak się patrzy, piękne 👶. Utrata.
Zbigniew Kasprzycki - wyprawy rowerowe, głównie po lasach mazowieckich ale i po zakamarkach Warszawy. A tu malutkie "ciut" tras szczegółowo :) http://kasprzycki.eu/Trasy/
piątek, 23 sierpnia 2024
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Słupecka
Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀
-
A oto tylko niektóre z moich map. Z ostatnich lat, a jeżdżę 29 😉 - w sumie ok. 360 tys. km. po Mazowszu. A mam od 20 lat dwie endoprot...














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz