środa, 27 marca 2024

Odludzia 2

Ale było gites. Łatwiej niż wczoraj, Choć to te same rejony. Ale po drugiej stronie autostrady.












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słupecka

 Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀