poniedziałek, 26 lutego 2024

Mokro ale pięknie

 Ciepło, ale mokro w lesie jest. Najpiękniejsze ścieżki zabłocone okrutnie.








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nic

 Ale wczoraj  i dziś to mi sie nie chciało pocić😀