Zbigniew Kasprzycki - wyprawy rowerowe, głównie po lasach mazowieckich ale i po zakamarkach Warszawy. A tu malutkie "ciut" tras szczegółowo :) http://kasprzycki.eu/Trasy/
poniedziałek, 26 lutego 2024
Mokro ale pięknie
Ciepło, ale mokro w lesie jest. Najpiękniejsze ścieżki zabłocone okrutnie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz