Rezerwat przyrody Wieliszewskie Łęgi. I komiczny nowy przystanek kolejowy p.t. "Wieliszew Centrum". W lesie.. Do miasteczka parę kilometrów. Powinien się nazywać - Wieliszew kurka Śródmieście... Ktoś miał poczucie humoru.
Zbigniew Kasprzycki - wyprawy rowerowe, głównie po lasach mazowieckich ale i po zakamarkach Warszawy. A tu malutkie "ciut" tras szczegółowo :) http://kasprzycki.eu/Trasy/
wtorek, 10 października 2023
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Gorąc
Ja mam patent na gorąc taki, że - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2. Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...
-
A oto tylko niektóre z moich map. Z ostatnich lat, a jeżdżę 29 😉 - w sumie ok. 360 tys. km. po Mazowszu. A mam od 20 lat dwie endoprot...














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz