poniedziałek, 30 października 2023

Jesień.

 Piękna jesienna wierzba. Jak z Chełmońskiego. Albo to pole..



1 komentarz:

  1. Zbysiu, no nie spodziewałam się, że takie piękne zdjęcia robisz. Że aż tak przepiękne!

    OdpowiedzUsuń

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...