poniedziałek, 30 października 2023

Jesień.

 Piękna jesienna wierzba. Jak z Chełmońskiego. Albo to pole..



1 komentarz:

  1. Zbysiu, no nie spodziewałam się, że takie piękne zdjęcia robisz. Że aż tak przepiękne!

    OdpowiedzUsuń

Słupecka

 Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀