niedziela, 30 października 2022

Świder Płn - Wola Karczewska

 No tak, to cały Świder mam obcykany. Dziś dokończyłem. Północna część w górnym biegu. Okolice Woli Karczewskiej. Hen hen od Wisły, Otwocka i miejscowości Świder. :) Bo poprzednio  to było tak


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...