czwartek, 30 czerwca 2022

Furmanka

 Oprócz Bugu i rzeczki Rządzy (na dwóch mostkach) widziałem dziś (koniec świata) furmankę!. Jak 60 lat temu po wsiach. Trzeba powiększyć bo jak zatrzymałem rowerek i wyciągnąłem telefon by pstryknąć to i odjechała trochę. 😀










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...