poniedziałek, 18 kwietnia 2022

Dziupla pusta.

Dzięcioł Duży - bo to jego robota, jeszcze nie zameldował dzieciarni. To gdzieś za 3 tygodnie..... Bo jak zamelduje to jest harmider - Tu można zobaczyć ->klik




 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Słupecka

 Poniedziałek rano. Puszcza Słupecka zawsze ładna. Byłem ze 100 razy w każdym zakamarku i o każdej porze roku😀