poniedziałek, 18 kwietnia 2022

Dziupla pusta.

Dzięcioł Duży - bo to jego robota, jeszcze nie zameldował dzieciarni. To gdzieś za 3 tygodnie..... Bo jak zamelduje to jest harmider - Tu można zobaczyć ->klik




 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...