niedziela, 11 lipca 2021

Dziupla

Zrobiłem dziś pętelkę po lasach Wawerskich. Ta dziupla od lat jest czynna. W kwietniu kwilenie pisklaków z niej dobiega.  Pisklaki








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gorąc

 Ja mam patent na gorąc taki, że  - 1. Powolutku jadę (z resztą nigdy sie ni spieszę 😀) 2.  Oprócz dużej butli wody z cytryną do picia mam ...